(ABM FN-Dow Jones) Barclays heeft dinsdag het aandeel Apple op de verkooplijst gezet en het koersdoel verlaagd van 161 naar 160 dollar. Dit bleek uit een rapport van analist Tim Long van de Britse zakenbank.
In het rapport zei Long dat de verkoop van Apples iPhone 15 tegenviel en dat dit voor de iPhone 16 niet veel beter lijkt te worden.
Bovendien blijven de verkopen van andere producten zwak en zal de omzet uit diensten dit jaar waarschijnlijk niet meer dan 10 procent groeien, aldus Long
"We verwachten een terugval na een jaar waarin de meeste kwartalen tegenvielen en het aandeel toch bovengemiddeld presteerde", aldus Long.
Het aandeel Apple zal dinsdag naar verwachting 2,3 procent lager openen op 188,10 dollar.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden