(ABM FN-Dow Jones) De detailhandelsverkopen in het Verenigd Koninkrijk zijn in januari weer gestegen. Dit bleek vrijdag uit cijfers van het Britse bureau voor de statistiek.
De detailhandelsverkopen namen, gemeten in volumes, in januari op maandbasis toe met 3,4 procent, terwijl economen rekenden op een stijging van 1,7 procent. In december daalden de verkopen nog met 3,3 procent.
Op jaarbasis steeg de omzet in januari met 0,7 procent. Vooraf geraadpleegde economen rekenden juist op een daling van 1,4 procent.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.