(ABM FN) Accentis heeft het afgelopen jaar de huurinkomsten licht zien dalen, maar een fors hogere winst geboekt. Dit bleek maandagavond uit cijfers van de vastgoedholding gespecialiseerd in semi-industrieel vastgoed.
Accentis incasseerde in 2023 6,3 miljoen euro aan huurinkomsten, in vergelijking met 6,7 miljoen euro een jaar eerder. Deze daling is het gevolg van de verkoop van de site Ieper en het logistieke complex in Pelt in juni 2023, en de verkoop van de site Hamont-Achel in juli 2022.
Het bedrijfsresultaat bedroeg 4,0 miljoen euro, tegen 2,5 miljoen euro in 2022. Onder de streep resteerde een nettoresultaat van 2,6 miljoen euro, in vergelijking met 339.000 euro in 2022.
Eind 2023 bedroeg de bezettingsgraad van de portefeuille 99,81 procent, tegenover 95,71 procent eind 2022.
Ondanks de hogere winst, stelt de raad van bestuur voor om over het boekjaar 2023 geen dividend uit te keren.
Outlook
Voor 2024 verwacht Accentis huurinkomsten van 6,19 miljoen euro.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden