(ABM FN) ING verlaagt het koersdoel voor Agfa-Gevaert van 1,60 naar 1,20 euro met handhaving van het Houden advies. Dat bleek dinsdagmorgen uit een rapport van de bank.
Na de resultaten van Agfa-Gevaert over het tweede kwartaal is er volgens ING nog steeds onvoldoende duidelijkheid over de winstgevendheid en de kasstroomgeneratie op korte termijn.
Verschillende herstructureringsinitiatieven moeten eerst succesvol worden geïmplementeerd voordat dit kan gebeuren, aldus ING.
ING ziet de potentiële afronding van de desinvestering van Offset Solutions en de aanhoudende groei van Zirfon als twee belangrijke positieve punten voor de langere termijn.
Echter, de analisten van de bank geloven dat dit al wordt weerspiegeld in de huidige aandelenkoers.
Op de beurs van Brussel wordt het aandeel Agfa-Gevaert bijna 1 procent lager verhandeld aan 1,06 euro.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden