(ABM FN) UCB en Biogen hebben dinsdagmorgen positieve studieresultaten bekendgemaakt met de fase 3 PHOENYCS GO-studie ter evaluatie van dapirolizumab pegol bij mensen met matige tot ernstige systemische lupus erythematodes (SLE).
De studie met dapirolizumab pegol, in aanvulling op de standaardbehandeling, haalde het primaire eindpunt en liet een grotere verbetering bij matige tot ernstige ziekteactiviteit zien.
UCB en Biogen ontwikkelen dapirolizumab pegol, aangezien er voor mensen die lijden aan SLE maar beperkte behandelingsopties zijn.
SLE is een chronische auto-immuunziekte die meerdere orgaansystemen aantast en vooral veel vrouwen treft.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden