(ABM FN) AB InBev en Anadolu Efes hebben een akkoord over de verdeling van AB InBev Efes bereikt. Dit werd woensdagmorgen bekendgemaakt.
Anadolu Efes zou het minderheidsbelang van AB InBev in deze samenwerking overnemen, maar hiervoor kwam geen toestemming van de toezichtouders.
AB InBev en Anadolu Efes zijn nu overeengekomen dat Anadolu Efes het belang van AB InBev in de activiteiten in Rusland zal verwerven en AB InBev het belang van Anadolu Efes in de activiteiten in Oekraïne verwerft.
De transactie, met inbegrip van de aankoopprijs en andere voorwaarden, is afhankelijk van de vereiste goedkeuringen van overheden en andere regelgevende instanties. "Er kunnen geen garanties worden gegeven over of en wanneer deze goedkeuringen zullen worden verkregen", waarschuwde AB InBev.
Door: ABM Financial News.
pers@abmfn.be
Redactie: +32(0)78 486 481
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden