(ABM FN) Deutsche Bank heeft het koersdoel voor Syensqo verlaagd van 87 naar 86 euro, met handhaving van het Houden advies. Dit bleek donderdag uit een rapport van analist Tristan Lamotte.
Hij blikte vooruit op de kwartaalcijfers die op 27 februari worden gepubliceerd.
De analist verwacht dat de EBITDA in het vierde kwartaal met 1 procent op jaarbasis zal zijn gestegen tot 296 miljoen euro. Dat is evenwel een daling van 21 procent op kwartaalbasis, als gevolg van seizoensinvloeden en de staking bij Boeing.
De groei in Consumer & Resources en de iets lagere kosten voor Corporate & Business Services werden naar de verwachting van Lamotte grotendeels teniet gedaan door zwakkere prestaties bij Materials. Die divisies leed onder lagere prijzen, wat afbouw van voorraden aan het einde van het jaar en een impact van ongeveer 20 miljoen euro door productieproblemen bij Boeing.
Lamotte houdt zijn EBITDA-prognose voor 2024 ongewijzigd op 1,41 miljard euro, wat min of meer in lijn met de analistenconsensus is. Dat is wel aan de onderkant van de outlook van het management van Syensqo van 1,40 tot 1,44 miljard euro.
Op de beurs van Brussel sloot het aandeel Syensqo woensdag af op 70,66 euro.
Door: ABM Financial News.
pers@abmfn.be
Redactie: +32(0)78 486 481
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden