(ABM FN) Jefferies heeft donderdag het koersdoel voor AB InBev verlaagd van 73,00 naar 72,00 euro bij handhaving van het koopadvies. Dit bleek uit een rapport van de bank.
Analisten verwachten dat AB InBev kan voldoen aan de eigen verwachting voor een autonome groei van de EBITDA van 6 tot 8 procent. Bovendien laat het bedrijf vooruitgang zien in het afbouwen van de schulden.
Het zou het derde jaar op rij zijn dat AB InBev aan de bovenkant van de afgegeven bandbreedte uitkomt en dat zal vermoedelijk in 2025 en daarna niet veranderen.
Toch wordt het aandeel gedrukt door de volatiele ontwikkelingen in China, ziet Jefferies, en tegenwind op valutamarkten. Beide effecten zullen evenwel tijdelijk zijn, voorzien de analisten.
"Het aandeel heeft niet veel nodig om de weg omhoog te vinden", concludeerden zij.
De taxaties voor de winst per aandeel voor 2024 en 2025 werden met 5 procent verlaagd om rekening te houden met de ontwikkelingen op de valutamarkt. Als gevolg kwam Jefferies tot een wat lager koersdoel.
Het aandeel AB InBev steeg donderdag met 1,0 procent tot 47,86 euro.
Door: ABM Financial News.
pers@abmfn.be
Redactie: +32(0)78 486 481
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden