Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Super Micro Computer belooft omzetspurt in 2026

Super Micro Computer belooft omzetspurt in 2026
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Super Micro Computer heeft zijn omzetverwachting verlaagd, maar stelde voor het volgende jaar een veel hoger dan verwacht omzetdoel. Dat bleek dinsdag nabeurs bij de kwartaalcijfers.

De maker van onderdelen van servers en computers verwacht in het gebroken boekjaar 2024/2025, dat 30 juni afloopt, een omzet van 23,5 miljard tot 25 miljard te kunnen halen, wat aanzienlijk minder is dan de eerdere indicatie van 26 miljard tot 30 miljard dollar.

CEO Charles Liang zei dat de koeltechnologie van het bedrijf de komende twaalf maanden zwaar zal worden toegepast in datacentra, waardoor het volgende boekjaar een omzet van 40 miljard dollar wordt voorzien. Dat is veel hoger dan de 29 miljard dollar volgens de consensus op FactSet. 

Het aandeel verloor dinsdag 10 procent in aanloop naar de cijfers en leek na de cijfers verder te dalen, maar steeg in de handel nabeurs uiteindelijk met 10 procent. 

Bron: ABM Financial News ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 18 maart

    1. B&S Group Q4-cijfers
    2. ZEW economisch sentiment maart (VS) volitaliteit verwacht
    3. Handelsbalans januari (eur)
    4. Woningbouw en bouwvergunningen februari (VS)
    5. Importprijzen februari (VS)
    6. Industriële productie februari (VS)
  2. 19 maart

    1. Export februari (Jap)
    2. Bank of Japan rentebesluit (Jap)
    3. Avantium Q4-cijfers
    4. Sif Q4-cijfers
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht