(ABM FN) De Bel20 index is dinsdag iets hoger geopend op 4.410,78 punten, na maandag te zijn gesloten op 4.402,31 punten.
Galapagos trok de kop in de sterindex na een belangenmelding van Tang Capital. Galapagos steeg met 0,7 procent.
Elia's keuzes voor het Prinses Elisabeth Eiland zijn marktconform, zo concludeerde KPMG in een analyse rond de kostprijs van het energie-eiland en de ongeziene marktprijzen voor HVDC. Het aandeel Elia opende licht lager.
Deutsche Bank en Kepler Cheuvreux verlaagden het koersdoel voor Umicore. Umicore gaf in de opening opnieuw ruim een procent prijs.
Greenyard heeft in de afgelopen drie kwartalen meer omzet geboekt, zo bleek uit cijfers die de onderneming uit Sint-Katelijne-Waver dinsdag publiceerde. Greenyard bevestigde tevens de outlook om tegen maart 2026 5,40 miljard aan omzet en 200 miljoen tot 210 miljoen euro aan aangepaste EBITDA te realiseren.
In de opening noteerde het aandeel Greenyard een procent lager.
TINC heeft dinsdagmorgen een investering ter waarde van 61 miljoen euro aangekondigd in Project Mufasa, een van de grootste batterijopslagsystemen in de EU. Het aandeel TINC opende vrijwel ongewijzigd.
Celyad Oncology heeft de publicatie aangekondigd van de preklinische en klinische gegevens van CYAD-211, wat een bewijs van concept is van zijn miRNA-gebaseerde shRNA-platform. Op het bericht pakte het aandeel Celyad een winst van meer dan 28 procent.
Door: ABM Financial News.
pers@abmfn.be
Redactie: +32(0)78 486 481
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden