(ABM FN-Dow Jones) Coinbase heeft van de Securities and Exchange Commission te horen gekregen dat de beurswaakhond het onderzoek naar de cryptobroker stopt. Dit bleek vrijdag uit een document op de website van de SEC.
De SEC vond onder meer dat Coinbase als broker opereerde zonder hiervoor de juiste vergunningen te hebben.
Vandaag werd bekend dat de toezichthouder en Coinbase een akkoord hebben bereikt en dat er geen rechtszaak komt. Wel moet dit akkoord volgens Coinbase nog worden goedgekeurd door commissarissen van de SEC.
Op X zei Brian Armstrong, mede-oprichter van Coinbase, vrijdag dat volgende week vermoedelijk goedkeuring komt voor het akkoord en dat Coinbase nul boetes zal moeten betalen.
Armstrong wees in zijn bericht op de verkiezingsoverwinning van Trump en het opstappen van Gary Gensler als hoofd van de SEC, die hij samen met Elizabeth Warren verantwoordelijk houdt voor "het orkestreren van deze onwettige actie".
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden