(ABM FN) Kepler Cheuvreux heeft het koersdoel voor Deceuninck verlaagd van 3,20 naar 3,00 euro, met handhaving van het koopadvies. Dit bleek donderdag uit een rapport van de zakenbank.
Na de resultaten over het boekjaar 2024 heeft Kepler de taxaties bijgewerkt. In het licht van de huidige waardering krijgen beleggers de Turkse divisie er gratis bij.
De Turkse tak van Deceuninck is in feite een "wildcard", stelde Kepler. De divisie zal te maken krijgt met een vertraging als gevolg van een strakker monetair beleid en verminderde fiscale steun.
Een vredesakkoord tussen Oekraïne en Rusland zou de Turkse fabriek van Deceuninck echter in een unieke positie kunnen brengen om beide markten te bevoorraden.
Kepler komt op een waardering voor de Europese en Noord-Amerikaanse divisies uit van 2,10 euro per aandeel. "De Turkse divisie krijgen beleggers er dus bijna gratis bij."
Op de beurs van Brussel noteerde het aandeel Deceuninck donderdag 0,6 procent lager op 2,33 euro.
Door: ABM Financial News.
pers@abmfn.be
Redactie: +32(0)78 486 481
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden