(ABM FN) IBA heeft een niet bindende overeenkomst ondertekend met Apollo Hospitals Enterprise Limited voor de levering van één Proteus ONE-systeem plus een optie voor een tweede. Dit meldde de leverancier van protontherapieoplossingen voor de behandeling van kanker dinsdag.
Met de ondertekening van de zogeheten term sheet kan de toegang tot protontherapie in India worden uitgebreid.
Deze systemen bouwen voort op de bestaande samenwerking tussen de twee partners, aldus IBA. Apollo selecteerde in 2013 al een Proteus PLUS1-systeem van IBA en introduceerde zo de eerste protonbundeltherapie in India.
Apollo verwacht tegen 2028 te starten met de behandeling van patiënten met de Proteus ONE-systemen.
De typische eindgebruikersprijs voor een Proteus ONE-systeem met een meerjarig onderhoudscontract ligt tussen 35 en 45 miljoen euro, aldus IBA.
Door: ABM Financial News.
pers@abmfn.be
Redactie: +32(0)78 486 481
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden