(ABM FN) Deceuninck heeft dinsdagmorgen laten weten dat het de overname van de resterende 50 procent van de aandelen in de joint venture met So Easy Holding BV afgerond heeft.
So Easy – Decalu is nu voor 100 procent in handen van Deceuninck. Dit past binnen de ambities en de strategie van Deceuninck om ook aluminium profielen voor raamoplossingen aan te bieden.
De bedoeling van Deceuninck is om met deze transactie de groei van de Europese activiteiten verder te versnellen. Dit kan door het gebruik van het bestaande distributienetwerk en merkbekendheid.
Decalu realiseert momenteel een jaaromzet van 16,4 miljoen euro met een productiefaciliteit en R&D centrum in Polen.
"De transactie was mede mogelijk gemaakt door het feit dat Peter Blijweert van So Easy – Decalu en AluK in parallel een overeenkomst met betrekking tot hun hangende geschillen hebben bekomen", aldus Deceuninck dinsdag.
Financiële details werden dinsdag niet gedeeld.
Door: ABM Financial News.
pers@abmfn.be
Redactie: +32(0)78 486 481
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden