(ABM FN) De Bel20 index is woensdag min of meer stabiel geopend op 4.483,18 punten, na dinsdag te zijn gesloten op 4.482,20 punten.
Sofina opende zowat 2,5 procent hoger. De holding maakt vanavond na het slot van de beurs de jaarcijfers bekend.
Elia heeft met succes de private plaatsing van 850 miljoen euro afgerond, zo meldde het bedrijf woensdagochtend. Daarnaast lanceerde Elia een publieke kapitaalverhoging ter waarde van 1,35 miljard euro. Er zullen 21,8 miljoen nieuwe aandelen worden uitgegeven aan 61,88 euro per aandeel.
Het aandeel Elia opende zonder grote beweging.
Tessenderlo heeft in 2024 minder omzet en een fors lagere winst geboekt. De omzet daalde met 9,6 procent op jaarbasis naar 2,65 miljard euro. In de tweede jaarhelft daalde de omzet met 3,3 procent op jaarbasis.
Tessenderlo verwacht een hoge mate van economische en geopolitieke onzekerheid in 2025 en ziet de aangepaste EBITDA uitkomen tussen het resultaat van 2024 en 2023.
De raad van bestuur zal op 13 mei aan de algemene vergadering van aandeelhouders een stabiel dividend van 0,75 euro per aandeel voorstellen.
In de opening stond het aandeel Tessenderlo aanvankelijk onder druk, maar inmiddels stijgt het aandeel met bijna 3 procent.
Nyxoah heeft woensdagmorgen laten weten dat het van de Amerikaanse Food and Drug Administration een goedkeuringsbrief heeft ontvangen voor zijn Genio-systeem. Die brief heeft betrekking op de Pre-Market Approval of PMA-aanvraag van Nyxoah en betekent dat Nyxoah's aanvraag voor het op de markt brengen van het apparaat in de Verenigde Staten "ruimschoots" voldoet aan de vereisten van de FDA.
Nyxoah opende op het bericht bijna 5 procent hoger, maar inmiddels daalt de koers met een procent.
Door: ABM Financial News.
pers@abmfn.be
Redactie: +32(0)78 486 481
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden