Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Video: mooie kans om in te stappen

Video: mooie kans om in te stappen
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De huidige koersdalingen bieden een mooi instapmoment. Dit zei investment manager Bob Homan van ING Investments Office voor de camera van ABM Financial News op Beursplein 5.

 

Klik hier voor: mooie kans om in te stappen

"Als je nog niet belegd bent, zijn dit mooie kansen om in te stappen", aldus Homan.

Voor wie al in de markt zit, "blijf rustig", adviseert Homan. Dalingen horen er volgens de expert nu eenmaal bij. "Vaak ben je een jaar later weer helemaal hersteld."

"Er zijn ook perspectieven", meent Homan. Zo zullen de centrale banken hun rentes verlagen en "je mag toch aannemen dat de importheffingen niet zo heftig worden als nu op papier staat".

Terug naar oude hoogtepunten wordt volgens Homan wel lastig. "Er is nu echt al schade aangebracht aan de economie." En de Amerikaanse president Donald Trump is gewoon onvoorspelbaarder dan andere presidenten, aldus Homan. "En daar houden markten niet van."

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
AEX kopen verkopen

77% zegt kopen

13 stemmen

BEL 20 kopen verkopen

67% zegt kopen

9 stemmen

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 14 april

    1. Internationale handel februari (NL)
    2. Aalberts €1,13 ex-dividend
    3. Goldman Sachs Q1-cijfers (VS)
    4. Kendrion jaarvergadering
    5. OPEC maandrapport (Oos)
    6. Theon jaarcijfers
  2. 15 april

    1. Ctac jaarvergadering
    2. TomTom Q1-cijfers
    3. Beiersdorf Q1-cijfers (Dld)
    4. Werkloosheid februari (VK)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht